Od 1990 baza danych informuje o oferentach, produktach, usługach i technologiach z sektora środowiska. www.eco-navi.pl jest dziś intensywnie wykorzystywaną platformą informacyjną i kontaktową ochrony środowiska i ochrony pracy: ponad 30.000 różnych użytkowników odwiedza obecnie okrągłe 500 000 razy miesięcznie (styczeń 2007) najróżniejsze strony bazy danych.

Strona eco-navi zawiera obecnie 5000 wpisów firm i instytucji z Niemiec, Polski, Austrii, Szwajcarii oraz wielu innych europejskich państw i jest na bieżąco aktualizowana.

Istotnym celem eco-navi jest efektywne zaprezentowanie oferentów rozwiązań dla ochrony środowiska i pracy w przedsiębiorstwie oraz zapewnienie im możliwie wielu odpowiednich kontaktów z klientami i interesantami. Następuje to za pomocą formularza kontaktowego, dzięki któremu zapytania zainteresowanych kierowane są bezpośrednio do wskazanego przez zainteresowanego oferenta – poprzez fax lub e-mail.

Profil firmy BASIS jest bezpłatny. Obejmuje: nazwę firmy, dane adresowe i telefoniczne oraz formularz kontaktowy.
Profil firmy BUSINESS dodatkowo z własną prezentacją, aktywnym linkiem, hasłami eco-navi i formularzem kontaktowym otrzymają Państwo za 149 € rocznie, łącznie z obowiązującym podatkiem (obecnie 19%).

Publikacja profilu firmy PREMIUM dodatkowo z logo firmy, własną prezentacją, aktywnym linkiem, hasłami eco-navi i formularzem kontaktowym kosztuje 199 € rocznie, łącznie z obowiązującym podatkiem (obecnie 19%).
Korzystanie z eco-navi w internecie dla interesantów i klientów jest bezpłatne.

Państwo również zaprezentujcie swoją firmę w bazie danych eco-navi. Za niezwykle korzystne opłaty zyskacie Państwo wysokie zainteresowanie internautów. Intensywne wykorzystywanie bazy danych dla każdego z wpisanych przedsiębiorstw oznacza obecnie przeciętnie ok. 800 kwalifikowanych kontaktów z interesantami i klientami rocznie.
Ponadto otrzymacie Państwo gotowe do wykorzystania zapytania od klientów i interesantów.

Status: 2017

Claassen Info Data
Team eco-navi
Alexandraweg 32
D 64287 Darmstadt
Telefon +49-6151-4937962
Fax +49-6151-4937969
E-Mail eco-navi@claassen-info-data.de
Internet www.eco-navi.pl

TOP-10
iwb Ingenieurgesellschaft mbH, Braunschweig
ACO Tiefbau Vertrieb GmbH, Rendsburg
Härke GmbH & Co. KG, Remscheid
Springer-VDI-Verlag GmbH & Co. KG, UmweltMagazin, Düsseldorf
BFI-Elektronik GmbH & Co. KG, Wuppertal
GFM - Beratung, Forschung und Entwicklung, Marburg
GEMÜ Gebr. Müller Apparatebau GmbH & Co. KG, Ingelfingen
Orga Lab GmbH, Experten für Umwelt- und Altlastenanalytik, Zirndorf
Silcarbon Aktivkohle GmbH, Kirchhundem
SID Deutschland GmbH, Stuttgart
 eco-navi.pl · polski  eco-navi.de · deutsch  eco-navi.eu · english  eco-navi.cn · 中文  eco-navi.at · deutsch  eco-navi.ch · deutsch  eco-navi.biz · deutsch